Składanie sprawozdań finansowych

SPRAWOZDANIE FINANSOWE KRAKÓW

Przedsiębiorcy prowadzący księgowość pełną bez względu na to, czy są do tego prawnie zobowiązani, czy też dobrowolnie zdecydowali się na prowadzenie ksiąg rachunkowych, zobligowani są do sporządzania i wysyłania sprawozdań finansowych.

Aktualnie można wykonać to wyłącznie elektronicznie.

Korzystając z naszych usług będą mogli Państwo szybko, bezpiecznie i zgodnie z wymogami Ministerstwa Finansów dopełnić swoje obowiązki sprawozdawcze.

W ramach naszych usług oferujemy:
– sporządzenie jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego wraz z wszystkimi wymaganymi załącznikami i objaśnieniami
– wygenerowanie sprawozdania finansowego w formacie XML na podstawie dostarczonych danych
– przepisanie sprawozdania finansowego do odpowiedniego pliku XML
– weryfikację poprawności wygenerowanego sprawozdania finansowego pod względem zgodności z wymogami Ministerstwa Finansów
– pomoc w złożeniu sprawozdania finansowego w systemie elektronicznym KRS dla Polaków
– pomoc w złożeniu sprawozdania finansowego dla Obcokrajowców

Co ważne, aby wysłać sprawozdanie finansowe drogą elektroniczną konieczne jest zatwierdzenie go kwalifikowanym podpisem elektronicznym, w związku z czym każdy członek Zarządu zobowiązany jest do jego założenia.

UWAGA: w naszym biurze dokonają Państwo zakupu i aktywacji podpisu elektronicznego niezbędnego do złożenia sprawozdania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy przedstawią szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzą na wszelkie pytania z tego zakresu.

Swoje usługi świadczymy w całej Polsce – oferujemy zdalne usługi księgowe!

 


Sprawozdanie finansowe