Wniosek o pozwolenie na pracę w Polsce

Planujesz zatrudnienie w swoim przedsiębiorstwie cudzoziemca? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że w takiej sytuacji konieczne będzie, aby sporządzić i w odpowiednim urzędzie złożyć wniosek o pozwolenie na pracę w Polsce?

Jak się okazuje, obowiązek złożenia owego wniosku spoczywa na przedsiębiorcy, który chciałby zatrudnić cudzoziemca. Formularz ten wymaga od przedsiębiorcy bardzo dobrej znajomości obowiązujących przepisów prawnych.

W związku z licznymi zapytaniami Klientów o to, jak należy sporządzić wniosek o pozwolenie na pracę w Polsce, pragniemy Państwa poinformować o tym, iż nasza oferta została wzbogacona o taką właśnie usługę.

Nasi eksperci zajmą się nie tylko sporządzeniem wymaganego dokumentu, ale również złożeniem go w odpowiednim urzędzie. Gwarantujemy Państwu rzetelne i sprawne wykonanie usługi, jak również całkowite bezpieczeństwo powierzonych nam danych.

Masz pytania lub wątpliwości odnośnie tego, jak sporządzić wniosek o pozwolenie na pracę w Polsce? Zapraszamy zatem do kontaktu z naszymi konsultantami pod numerem 12 442 02 73 lub 12 397 76 25 .

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments