Usługi księgowe 2018

Otwarcie własnej działalności gospodarczej w 2018 roku wiąże się z wieloma obowiązkami dla przedsiębiorcy. Jednym z nich jest prowadzenie firmowej księgowości. Osoby prowadzące własną firmę najczęściej decydują się na zatrudnienie samodzielnej księgowej lub współpracę z biurem rachunkowym. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest współpraca z biurem księgowym, gdyż nie jest to tak kosztowne, jak zatrudnienie dodatkowego pracownika do firmy.

Nasze biuro zajmuje się obsługą księgową firm z całej Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej i uproszczonej księgowości.

Ważne jest by księgowość była prowadzona profesjonalnie i terminowo, tak by nie powstały żadne zaległości. Nasze biuro rachunkowe oferuje Państwu szeroką gamę usług księgowych. Nie narzucamy gotowych pakietów, lecz pozostawiamy przedsiębiorcy swobodny wybór. Naszym klientom, oprócz prowadzenia księgowości oferujemy doradztwo prawne i podatkowe oraz obsługę działu kadrowo-płacowego.

Oferujemy elastyczny cennik za usługi księgowe. Cena za usługi zmienia się w zależności od ilości dostarczonych dokumentów, które podlegają księgowaniu w danym miesiącu. Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu poznania naszej pełnej oferty usług.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments