Prowadzenie księgowości dla firm z branży IT

Prowadzenie księgowości dla firm z branży IT przez nasze biuro rachunkowe umożliwi każdemu przedsiębiorcy, nie tylko programistom otrzymanie dużych korzyści. Zaletą obsługi księgowej w firmie jest stały wgląd i kontrola sporządzonych dokumentów, na bieżąco prowadzone księgi i ewidencje, obliczanie należnego podatku, kontakt z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Urzędem Skarbowym oraz wszelkie inne czynności, w zależności od rodzaju działalności oraz zakresu usługi podmiotu zewnętrznego.

Dodatkowo, dla programistów i zawodów zdalnych oferujemy usługę w formie outsourcingu. Współpraca, która nie wymaga zakupu sprzętu komputerowego oraz wychodzenia z domu to duża oszczędność czasu i kosztów.

Jeżeli chcesz, aby Twoje wydatki i finanse przedsiębiorstwa były prawidłowo kontrolowane, a deklaracje i dokumenty sporządzane bezbłędnie proponujemy kontakt z naszymi specjalistami. Posiadamy wiedzę z zakresu księgowości, rachunkowości oraz podatków, dzięki czemu działamy na dużą skalę oraz oferujemy duży zakres usługi. Dodatkowo, proponujemy także obsługę działu kadr i płac, jeżeli w Twojej firmie zatrudniani są pracownicy.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments