PIT

Na początku każdego roku, podatnicy mają obowiązek złożenia deklaracji podatkowej w ramach podatku dochodowego od osób fizycznych. Termin składania PIT-ów wyznaczony jest zazwyczaj do 30 kwietnia każdego roku.

Podstawą opodatkowania w podatku dochodowych od osób fizycznych jest suma dochodów z poszczególnych źródeł. W zeznaniu należy więc uwzględnić cały dochód jaki został uzyskany przez podatnika w poprzednim roku. Istnieje możliwość składania swoich deklaracji podatkowych PIT drogą elektroniczną lub w formie papierowej. Składanie PIT przez internet jest stosunkowo proste, ponieważ wystarczy zalogować się w specjalnej platformie, która została udostępniona przez Ministerstwo Finansów, wypełnić formularz na podstawie wzoru gotowej deklaracji, sprawdzić wszystkie dane i po zaakceptowaniu ich, jednym przyciskiem myszy wysyłać.

Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z pomocy naszych specjalistów, którzy pomogą w rozliczaniu podatku dochodowego od osób fizycznych oraz wskażą z jakich ulg podatkowych mogą Państwo skorzystać.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments