Obsługa w zakresie sprawozdawczości GUS

GUS, czyli Główny Urząd Statystyczny jest centralnym organem administracji rządowej, który podlega Prezesowi Rady Ministrów. Zajmuje się on zbieraniem oraz udostępnianiem informacji statystycznych na temat dziedzin życia publicznego i niektórych stron życia prywatnego. Zebrane dane mogą być udostępniane wyłącznie w formie opracowanej, która uniemożliwia identyfikację pojedynczych respondentów (tajemnica statystyczna).

Przedsiębiorcy mają obowiązek udzielenia i przekazania prowadzącemu badania pełnych i wyczerpujących informacji w zakresie, formie i terminach określonych szczegółowo w konkretnym programie. Dane te mogą być wykorzystywane wyłącznie do opracowań, zestawień i analiz statystycznych oraz do tworzenia przez służby statystyki publicznej operatu do badań statystycznych prowadzonych przez te służby.

Nasza obsługa w zakresie sprawozdawczości GUS ma na celu pomóc Państwu w wypełnianiu obowiązków wobec GUS. Oferujemy rzetelną pomoc naszych specjalistów. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments