Obsługa kadrowo płacowa

Polityka kadrowo płacowa to jedna z tych spraw, które powinien wziąć pod uwagę każdy przedsiębiorca. W jej skład wchodzą sprawy dotyczące zatrudnienia czy wynagrodzeń. Przedsiębiorca zatrudniający w swojej firmie pracowników musi się liczyć, że będzie musiał się tym zająć. Dobrym rozwiązaniem w takim przypadku może stać się wybór usługi naszego biura, który zajmie się prowadzeniem polityki kadrowo-płacowej firmy.

Prowadzona przez nasze biuro rachunkowe obsługa kadrowo-płacowa obejmuje następujące obszary funkcjonowania firmy:
– Zatrudnienie – w ramach tych działań nasze biuro zajmuje się sprawami dotyczącymi zatrudniania, jego przebiegu oraz zakończenia pracowników w firmie. Przygotowuje umowy o pracę lub umowy cywilnoprawne, sporządza dokumenty zgłoszeniowe do ZUS lub sporządza świadectwa pracy. Prowadzi także akta osobowe każdego pracownika, co jest najważniejszym obowiązkiem pracodawcy związanym z zatrudnianiem pracowników.
– Płace w zakresie tego obszaru nasze biuro świadczy firmą usługi dotyczące sporządzania list płac, wykonywania wyciągów płacowych oraz innych zadań związanych z tą kwestią.

Obsługa kadrowo płacowa to nie jedyna usługa naszej firmy. Wśród naszej oferty znajduje się wiele innych usług, które mogą być przydatne przedsiębiorcom. Są to m.in.: usługa prowadzenia księgowości, doradztwo podatkowe, porady prawne.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments