Księgowość pełna ceny

Prowadzenie pełnej księgowości wiąże się z wyższymi kosztami niż prowadzenie uproszczonej księgowości. Do prowadzenia ksiąg rachunkowych upoważnione są osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje, dlatego też najczęściej przedsiębiorcy decydują się na zatrudnienie samodzielnej księgowej lub współpracę z biurem rachunkowym. W przypadku zatrudniania osoby do prowadzenie księgowości koszty będą znacznie wyższe niż korzystanie z usług biura rachunkowego.

Cena za prowadzenie pełnej księgowości w naszym biurze rachunkowym zależy głównie od ilości dokumentów podlegających ewidencji, które dostarczane są przez przedsiębiorcę. Oferujemy naszym klientom elastyczny cennik za usługi księgowe. Cena za prowadzenie księgowości zmienia się w zależności od ilości dokumentów podlegających księgowaniu w danym miesiącu. Oprócz prowadzenia księgowości zajmujemy się również doradztwem prawnym i podatkowym, obsługą kadrowo-płacową oraz reprezentacją Klientów przed urzędami.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Siedziba naszego biura mieści się w Krakowie, jednak obsługujemy przedsiębiorców z całej Polski. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Szczegółową ofertę przedstawimy Państwu po kontakcie.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments