Księgowość dla spółek jawnych

Prowadzenie każdego rodzaju działalności gospodarczej nie jest łatwym zadaniem. Nawet prowadzenie tych prostych z pozoru form, do których zaliczyć możemy spółkę jawną może przysporzyć trochę problemów. Kwestie związane ze sprawami takimi jak wybór formy księgowości, metody rozliczania VAT czy skali podatkowej to pierwsze trudności z jakimi mierzą się prowadzący spółki jawne. W takiej sytuacji przydatna będzie pomoc ze strony specjalistów w tych dziedzinach. Znaleźć ją można w naszym biurze rachunkowym.

Księgowość w spółkach jawnych może być prowadzona metodą uproszczoną, jeżeli ich roczny obrót ze sprzedaży nie przekroczy limitu księgowego czyli równowartości 1 200 000 euro wyrażonej w złotych. Jeżeli jednak spółka osiągnie tak wysokie obroty, co jest oczywiście bardzo dobrą sytuacją, lecz będzie musiała rozpocząć prowadzenie pełnej rachunkowości finansowej. W obu wypadkach warto powierzyć prowadzenie księgowości przedsiębiorstwa, naszemu biuru rachunkowemu. Taki wybór jest naprawdę korzystny, gdyż pozwala zaoszczędzić oraz umożliwia właścicielom spółki całkowicie skupić się na prowadzeniu jej podstawowej działalności.

Wybór biura rachunkowego do prowadzenia księgowości w spółkach jawnych jak również w innych formach działalności jest bardzo korzystny. Wszystkich zainteresowanych ofertą nasze biura zapraszamy do kontaktu.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments