Biuro rachunkowe dla dużej firmy

Duża firma to dużo obowiązków. Każdy przedsiębiorca musi mieć świadomość tego, że księgowość jest obowiązkowa. Należy prowadzić wszystkie rejestry przychodów i wydatków. Służy to nie tylko do obliczania wysokości podatku jaki należy zapłacić, ale także do przedstawiania sytuacji finansowej w jakiej znajduje się działalność gospodarcza.
Wyróżniamy dwa sposoby prowadzenia księgowości:
– księgowość pełna,
– księgowość uproszczona.

Duże działalności gospodarcze, których przychód przekroczył w poprzednim roku obrotowych przychód przekraczający równowartość 1 200 000 euro, zobowiązane są do prowadzenia pełnej księgowości. Taki wymóg dotyczy każdej spółki akcyjnej i z ograniczoną odpowiedzialnością.
Biuro rachunkowe, które zajmuje się prowadzeniem księgowości dla dużej firmy może okazać się niezbędne. Wiele dokumentów bardzo łatwo zgubić, przy dużej ilości transakcji także można coś przeoczyć. Dodatkowo biuro rachunkowe posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC, dzięki któremu można czuć się bezpiecznie, ponieważ w razie jakiejkolwiek pomyłki można ubiegać się o odszkodowanie za poniesione starty finansowe.

Nasze biuro rachunkowe zajmuje się kompleksową obsługą księgową dla dużych firm. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments