Audyt podatkowy

Audyt podatkowy to kompleksowy przegląd ksiąg handlowych firmy pod kątem ich zgodności z obowiązującym prawem. Głównie pod uwagę brane są rozliczenia podatkowe i związana z nimi dokumentacja.
Dzięki audytowi podatkowemu przeprowadzonemu przez naszą firmę przedsiębiorca otrzymuje informacje na temat nieprawidłowości oraz wszelkie porady, które pomogą zlikwidować występujące problemy. W skład przeprowadzonego audytu podatkowego wchodzi analiza obciążeń podatkowych, kontrola prawidłowości rozliczeń podatkowych, wskazanie rozwiązań zmierzających do usunięcia błędów oraz sposobów uniknięcia ich w przyszłości oraz propozycja osiągnięcia optymalizacji podatkowych.
Oferowane przez nas usługi księgowe mają na celu pomoc przedsiębiorcom w prowadzonej przez nich księgowości. Specjaliści naszego biura mogą zająć się wszystkimi sprawami firmy Klienta, jeżeli ten wyrazi chęć współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Księgowość prowadzona zgodnie z przepisami prawa to gwarancja bezpieczeństwa firmy.
0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments