Zmiana biura księgowego pomoc

Odpowiednio prowadzona księgowość pozwala właścicielowi firmy skoncentrować w pełni swoją uwagę na prowadzeniu biznesu. Przygotowane specjalistyczne raporty, analizy i sprawozdania przedstawiają rzeczywisty obraz firmy, który pozwala przedsiębiorcy podejmować właściwe decyzje.

Co w przypadku, gdy biuro rachunkowe bardziej utrudnia prowadzenie firmy? Jakie kroki podjąć, aby zadbać o bezpieczeństwo spółki? Warto zdecydować się na zmiana biura księgowego pomoc – czyli usługę naszego biura rachunkowego.

Każdy przedsiębiorca zastanawiający się nad tym, czy zmiana biura jest konieczna, powinien pamiętać o tym, że za błędy księgowego przed urzędami odpowiada osobiście właściciel firmy.

Przedsiębiorca może w każdym momencie podjąć decyzje o przeniesieniu swojej dokumentacji księgowego do innego biura rachunkowego – nie ma obowiązku czekania do końca roku!

Nasze biuro oferuje pomoc w zakresie:
– skontaktowania się z poprzednim biurem rachunkowym
– omówienia warunków zakończenia współpracy
– przeniesienia dokumentów (papierowych oraz w formie elektronicznej) do siedziby naszego biura

Czy nasze biuro rachunkowe pobiera wysokie opłaty za prowadzenie księgowości? Gwarantujemy, że w naszym biurze cennik za usługi księgowe uzależniony jest od ilości dostarczanych dokumentów księgowych.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments