Zezwolenie na pracę dla Ukraińców

Idąc do restauracji czy sklepu spożywczego, na pewno zauważyli Państwo, że coraz częściej obsługują Nas Ukraińcy. Dzieje się tak, ponieważ na Ukrainie jest mało stanowisk i mieszkańcy nie mają gdzie pracować, dlatego aby poprawić swoją sytuację finansową szukają pracy w sąsiadujących państwach. Polska jest dla nich idealnym rozwiązaniem, ponieważ jest stosunkowo blisko, a dodatkowo w naszym kraju coraz więcej przedsiębiorców ma problem ze znalezieniem osoby do pracy.

Jeżeli Państwa firma również ma braki w pracownikach i chcieliby Państwo zatrudnić do swojej działalności gospodarczej obywatela innego kraju, to zachęcamy do skorzystania z pomocy w uzyskaniu zezwolenia na pracę dla Ukraińców.

Pozwolenie na pracę to dokument, który każdy pracodawca decydujący się na zatrudnienie cudzoziemca musi dla niego pozyskać. W tym druku urzędowym znajdują się informację dotyczące obcokrajowca i pracodawcy, a także obowiązki i przywileje jakie nasz współpracownik otrzyma w naszej firmie.

Jeżeli Państwa firma szybko się rozwija i potrzebują Państwo dodatkowych rąk do pracy, ale nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie dokumentów to zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści zajmą się wszystkimi formalnościami za Państwa.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o