Zezwolenie na pracę dla Ukraińców

Idąc do restauracji czy sklepu spożywczego, na pewno zauważyli Państwo, że coraz częściej obsługują Nas Ukraińcy. Dzieje się tak, ponieważ na Ukrainie jest mało stanowisk i mieszkańcy nie mają gdzie pracować, dlatego aby poprawić swoją sytuację finansową szukają pracy w sąsiadujących państwach. Polska jest dla nich idealnym rozwiązaniem, ponieważ jest stosunkowo blisko, a dodatkowo w naszym kraju coraz więcej przedsiębiorców ma problem ze znalezieniem osoby do pracy.

Jeżeli Państwa firma również ma braki w pracownikach i chcieliby Państwo zatrudnić do swojej działalności gospodarczej obywatela innego kraju, to zachęcamy do skorzystania z pomocy w uzyskaniu zezwolenia na pracę dla Ukraińców.

Pozwolenie na pracę to dokument, który każdy pracodawca decydujący się na zatrudnienie cudzoziemca musi dla niego pozyskać. W tym druku urzędowym znajdują się informację dotyczące obcokrajowca i pracodawcy, a także obowiązki i przywileje jakie nasz współpracownik otrzyma w naszej firmie.

Jeżeli Państwa firma szybko się rozwija i potrzebują Państwo dodatkowych rąk do pracy, ale nie mają czasu na samodzielne przygotowywanie dokumentów to zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści zajmą się wszystkimi formalnościami za Państwa.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments