Uzyskanie pozwolenia na pracę pomoc

Jeżeli w Państwa firmie brakuje pracowników i chcielibyście, aby Wasze szeregi wzmocniła dodatkowa osoba, ale ze względu na brak chętnych nie mogą Państwo znaleźć kandydata z Polski, to zachęcamy do skorzystania z pomocy cudzoziemców, którzy chcieliby podjąć pracę w naszym kraju.

Decydując się na zatrudnienie obcokrajowca mają Państwo takie same obowiązki wobec niego, jak wobec innego współpracownika obywatelstwa polskiego tzn. należy zgłosić go do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i odprowadzać składki, a także obliczać, pobierać i wypłacać zaliczki na podatek dochodowy. Jedyną różnicą, którą muszą Państwo wykonać dodatkowo to uzyskanie zezwolenia na pracę.

Pozwolenie na pracę to dokument, który przedsiębiorca ma obowiązek pozyskać dla każdego pracownika z innego państwa, niż Polska. Ten druk urzędowy dokładnie określa obowiązki jakie zatrudniony będzie miał na nowym stanowisku. Można w nim znaleźć takie informację, jak ilość godzin do przepracowania w danym miesiącu, rodzaj wykonywanej pracy, okres zatrudnienia, a także wynagrodzenie za zlecenie.

Jeżeli nie mają Państwo czasu na samodzielne wypełnianie wniosków, to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem rachunkowy. Posiadamy długoletnie doświadczenie, dzięki czemu możemy zapewnić, że jakość naszych usług zadowoli Państwa.

“Uzyskanie pozwolenia na pracę pomoc” to oferta naszej firmy, którą polecamy. Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o