Uzyskanie pozwolenia na pracę pomoc

Jeżeli w Państwa firmie brakuje pracowników i chcielibyście, aby Wasze szeregi wzmocniła dodatkowa osoba, ale ze względu na brak chętnych nie mogą Państwo znaleźć kandydata z Polski, to zachęcamy do skorzystania z pomocy cudzoziemców, którzy chcieliby podjąć pracę w naszym kraju.

Decydując się na zatrudnienie obcokrajowca mają Państwo takie same obowiązki wobec niego, jak wobec innego współpracownika obywatelstwa polskiego tzn. należy zgłosić go do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i odprowadzać składki, a także obliczać, pobierać i wypłacać zaliczki na podatek dochodowy. Jedyną różnicą, którą muszą Państwo wykonać dodatkowo to uzyskanie zezwolenia na pracę.

Pozwolenie na pracę to dokument, który przedsiębiorca ma obowiązek pozyskać dla każdego pracownika z innego państwa, niż Polska. Ten druk urzędowy dokładnie określa obowiązki jakie zatrudniony będzie miał na nowym stanowisku. Można w nim znaleźć takie informację, jak ilość godzin do przepracowania w danym miesiącu, rodzaj wykonywanej pracy, okres zatrudnienia, a także wynagrodzenie za zlecenie.

Jeżeli nie mają Państwo czasu na samodzielne wypełnianie wniosków, to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem rachunkowy. Posiadamy długoletnie doświadczenie, dzięki czemu możemy zapewnić, że jakość naszych usług zadowoli Państwa.

“Uzyskanie pozwolenia na pracę pomoc” to oferta naszej firmy, którą polecamy. Zapraszamy do kontaktu!

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments