Umowa z biurem księgowym

Coraz większa ilość przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z usług biura rachunkowego. Zdają sobie bowiem sprawę, iż dzięki temu są w stanie zapewnić firmowym rozliczeniom poprawność, która zagwarantują nam bezpieczeństwo i prawidłowe relacje z Urzędem Skarbowym. Co ważne przedsiębiorcy tym sposobem mogą skoncentrować się na zasadniczej działalności firmy, a wraz z tym na generowaniu zysków.

Wybór odpowiedniego biura rachunkowego to bardzo ważna decyzja. Należy poprzedzić ją zatem dokładną analizą wybranego podmiotu. Ważne jest, aby wybrana przez nas jednostka posiadała ubezpieczenie OC, w ramach którego możemy ewentualne odszkodowanie. Bardzo ważną kwestią jest także certyfikacja, która potwierdza kompetencje danej jednostki.

Wybierając konkretne biuro rachunkowe należy zawrzeć z nim odpowiednią umowę na której zamieścimy informacje odnośnie obowiązków biura i Klienta, odpowiedzialności odszkodowawczej, wynagrodzenia za wykonywane usługi, czasu trwania umowy oraz wszelkie postanowienia dodatkowe. Takie zapisy pomogą nam rozwiązać ewentualne spory i domagać się swoich praw w razie wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości.

Nasze biuro rachunkowe oferuje najwyższy poziom obsługi księgowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, gdzie przedstawimy wszelkie szczegóły!

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments