Rozliczanie PITów

Każdego roku wiosenną porą wszystkie osoby fizyczne, które uzyskały w poprzednim roku jakieś dochody mają obowiązek rozliczenia się z Urzędem Skarbowym na podstawie deklaracji podatkowej PIT. Do końca kwietnia konieczne jest złożenie w US deklaracji rozliczeniowej na wniosku PIT-37 wraz z odpowiednimi załącznikami, jeśli zachodzi taka konieczność. Wypełnione deklaracje składać można osobiście w oddziale Urzędu Skarbowego, przez internet lub za pośrednictwem poczty.

Warto co rok śledzić zmiany, jakie zachodzą w związku z wyliczaniem podatku, gdyż można skorzystać z wielu ulg i odpisów.

Podczas wypełniania deklaracji należy się skupić, aby nie popełnić żadnego błędu. Błędnie złożone rozliczenie będzie wymagało dołączenia korekty, a to wiąże się ze zbędną stratą czasu, nerwów i pieniędzy.

Rozliczania PITów nie musi być trudnym procesem, jeżeli skorzystasz z pomocy specjalistów. Skontaktuj się z naszą firmą, a nasi eksperci przedstawią pełną ofertę usług, odpowiedzą na wszystkie zadane pytania, jak również udzielą wielu rad i cennych wskazówek.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments