Prowadzenie księgowości

Każde przedsiębiorstwo rozliczające się na zasadach ogólnych bądź za pomocą podatku liniowego zobowiązane jest prowadzić księgowość. Rozliczając się za pomocą KPiR roczne przychody nie mogą przekroczyć równowartości 1 200 000 EURO, w przeliczeniu na złotówki oraz spółka nie może być regulowana Prawem Bankowym. Drugą formą rozliczeń jest pełna księgowość, charakteryzuje się tym, iż muszą ją prowadzić spółki handlowe, osoby fizyczne, których roczny przychód przekroczył limit.
 
Wiedząc już która forma odzwierciedla Twoją działalność warto zapytać, czy rozliczasz się na własną rękę, a może zatrudniasz księgowego? Druga opcja wiąże że sobą bardzo duże koszty utrzymania. Pozostaje, więc prowadzić księgowość samemu, co wymaga poznania wszystkich przepisów prawnych oraz podatkowych.

Widzisz, została jeszcze jedna możliwość. Możesz swoją księgowość przekazać firmą, które specjalizują się w tej dziedzinie, z pewnością zaoszczędzisz pieniądze i czas, a Twoja księgowość będzie prowadzona w sposób rzetelny i kompletny. Biuro zajmuje się wszystkimi rozliczeniami, przypomina o terminach płatności, a także sporządza bilans rachunków i strat.
Chcesz, aby Twoja księgowość była prowadzona bezpiecznie?
Zgłoś się do nas, a będziesz zadowolony z naszej pracy.  
0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments