Prowadzenie księgowości w siedzibie Klienta

Księgowość firmy może być prowadzona na kilka sposobów. Niektórzy przedsiębiorcy zajmują się nią osobiście i starają się dopilnować wszelkich wymaganych procedur na własną rękę.

Inne firmy zatrudniają osobistą księgową, która zajmuje się rachunkowością w ich siedzibach. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że jest to rozwiązanie kosztowne – wiąże się ze stworzeniem odrębnego stanowiska pracy i uposażeniem go (np. w specjalne komputerowe programy księgowe).

Innym rozwiązaniem, jest nawiązanie współpracy z zewnętrznym biurem księgowym, które może zająć się prowadzeniem rachunków Państwa firmy. Księgowi pracujący w takim miejscu mogą prowadzić księgowość przedsiębiorstwa w znacznie niższej cenie, niż osobista księgowa. Co ciekawe, niektóre z biur wprowadziły już usługę dojazdu do siedziby Klienta – jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić czas przedsiębiorcy. Dzięki temu nie musi on dowozić potrzebnej dokumentacji, ani wysyłać jej elektronicznie; ekspert z biura księgowego może zająć się wszystkimi koniecznymi czynnościami na miejscu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego biura. Mamy nadzieję, że okaże się ona na tyle interesująca, że rozważą Państwo nawiązanie z nami współpracy. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.


0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments