Pit za 2015 rok

Sporządzenie deklaracji podatkowej oraz złożenie jej w Urzędzie Skarbowym jest obowiązkiem każdego przedsiębiorstwa, które uzyskało dochody w 2015 roku. PIT za 2015 rok złożyć należy do końca marca 2016 (dla osób prawnych), bądź do końca kwietnia 2016 (dla osób fizycznych). Zostało jeszcze trochę czasu, jednak pamiętaj, by nie czekać do ostatniej chwili! Zajmij się tym już teraz, a pozbędziesz się zbędnego kłopotu. Dodatkowo jeśli jesteś podatnikiem posiadającym nadpłatę podatku, to szybsze złożenie deklaracji podatkowej oznacza znacznie szybsze otrzymanie zwrotu podatku.

Pamiętaj, że szybkość powinna łączyć się z dokładnością. To bardzo ważne, by deklaracje podatkowe wypełnione były bezbłędnie. Każde, nawet najdrobniejsze potknięcie może nieść ze sobą wysokie kary i inne, nieprzyjemne konsekwencje. Jeśli chcemy tego uniknąć, skorzystajmy z pomocnej ręki specjalistów.

Bardzo ważną kwestią jest zachowanie terminu, do którego możemy składać deklarację. Jeżeli podatnik nie wywiąże się z tego obowiązku, to potraktowane to będzie jako próba uchylenia się od odpowiedzialności. Czeka go niemała grzywna!

Eksperci podatkowi z naszej firmy wiedzą najlepiej jak bezproblemowo przejść przez proces wypełniania deklaracji PIT czy CIT za 2015 rok. Skorzystaj z naszej pomocy!

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments