PIT 11 za 2015 rok

PIT-11 to podstawowe informacje o przychodach, dochodach, kosztach i pobranych zaliczkach na podatek dochodowy od osób fizycznych. Wypełnienie PIT-11 dotyczy płatników oraz podatników podatku dochodowego od osób fizycznych. Do Urzędu Skarbowego deklaracje można składać elektronicznie lub w formie papierowej. Jeśli decydujemy się na formę elektroniczną, to mamy czas do końca lutego, natomiast tradycyjna forma składania PIT-11 skraca nasz czas o miesiąc. PIT-11 jest traktowany jako podstawowe źródło wiedzy potrzebnej do sporządzenia zeznań rocznych takich jak PIT-37 oraz PIT-36. Podatnik nie musi wnioskować o złożenie formularza PIT-11, ponieważ obowiązkiem płatnika jest i wystawienie oraz przekazanie informacji z własnej inicjatywy.

Deklaracja podatkowa to bardzo ważna kwestia, dlatego nie możemy pozwolić na żadne potknięcia podczas jej wypełniania. Powierzmy to zadanie specjalistom, ponieważ tylko to rozwiązanie pozwala nam mieć pewność, że jakiś mały, bądź większy błąd nie przyniesie niespodziewanych konsekwencji prawnych, bądź majątkowych.

Aby nasi eksperci podatkowi wypełnili Twój PIT-11 za 2015 rok, wystarczy skontaktować się telefonicznie, bądź przez e-mail. Zachęcamy!

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments