Od czego zależy cena usług księgowych?

Prowadzenie księgowości w firmie nie jest prostym zadaniem. Przedsiębiorca sam może zająć się obsługa księgową swojej firmy jednak wiąże się to z koniecznością poświęcenia czasu na księgowanie dokumentów, przymusem znajomości przepisów oraz pełną odpowiedzialnością prawna za popełnione błędy.

Zatrudniając wykwalifikowaną osobę do prowadzenia księgowości będą Państwo musieli ponosić wysokie koszty związane nie tylko z wynagrodzeniem dla takiego pracownika, ale również z koniecznością wyposażenia stanowiska pracy w niezbędne programy.

Dobrym rozwiązaniem jest rozpoczęcie współpracy z biurem rachunkowym. W przypadku biur cena za usługi księgowe może zależeć m.in. od formy prawnej przedsiębiorstwa, rodzaju prowadzonej księgowości, liczby generowanych miesięcznie dokumentów oraz od tego czy firma rozlicza się z podatku VAT.

Niejedno biuro rachunkowe oprócz prowadzenia księgowości oferuje również obsługę działu kadrowo-płacowego. W tym przypadku cena najczęściej zależy od liczby zatrudnianych pracowników.

Oczekują Państwo profesjonalnej obsługi księgowej? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym, oferujemy elastyczny cennik za usługi księgowe.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments