Obsługa prawno – księgowa spółki

Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa jest trudnym zadaniem, zwłaszcza jeżeli jest to spółka handlowa. W dobrym zarządzaniu firmie może pomóc obsługa prawno-księgowa spółki. Świadczy ja nasze biuro. Przedsiębiorca może się więc zwrócić do nas zarówno w sprawach związanych z księgowością, ale także z zagadnieniami dotyczącymi prawa handlowego czy podatkowego. Nasi pracownicy posiadający duże doświadczenie z tego zakresu oraz mający sporą wiedzę na ten temat, pomogą wszystkim przedsiębiorcom, którzy będą potrzebować wsparcia w prowadzeniu własnego biznesu.

Obsługa prawno – księgowa spółki dotyczy między innymi:

  • prowadzenia księgowości w spółce, zarówno w formie pełnej jak i metodami uproszczonymi (ryczałt, karta podatkowa, księga przychodów i rozchodów),
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz ich elementów (jak bilans czy rachunek zysków i strat),
  • prowadzenie spraw związanych ze zobowiązaniami podatkowymi w spółce – rozliczenia, deklaracje, zaliczki na podatek itp.
  • pomoc prawna w zakresie prawa podatkowego, gospodarczego oraz innych gałęzi prawa dotyczących działalności gospodarczej,
  • również prowadzenie polityki kadrowo-płacowej w firmie: wynagrodzenia, umowy o pracę, akta osobowe.

Obsługa prawno – księgowa spółki jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla prowadzących przedsiębiorstwa, pozwala również na obniżenie kosztów i podniesieniu jakości obsługi administracyjnej firmy.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments