Konsultacje prawne online

Osoby, które chciałyby skorzystać z konsultacji prawnej, a nie mają czasu na wizytę w Kancelarii Prawnej mogą uzyskać pomocą prawną online. Jakie inne korzyści ma to rozwiązanie?

Konsultacje prawne online to wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać poradę od specjalisty w krótkim czasie. Odpowiedź na nasze zapytanie zwykle rozpatrywana jest przez doradcę prawnego w ciągu 1 dnia. Po rozpatrzeniu sytuacji, otrzymujemy wstępną wycenę porady, po której możemy zdecydować czy podjąć współpracę z prawnikiem.

Wiele osób boi się, że problem prawny, z którym się borykają nie zostanie zachowany w tajemnicy pomiędzy doradcą prawnym, a nimi, dlatego konsultacje prawne online wydają się im gorszym rozwiązaniem niż rozmowa w cztery oczy ze specjalistą od prawa. Nic bardziej mylnego, ponieważ Kancelarie Prawnicze działające zarówno stacjonarnie, jak i te udzielające konsultacji online dbają o poufność danych swoich klientów. Przekazane informacje chronione są najczęściej tajemnicą zawodową radców prawnych, dlatego też nie mogą być udostępniane osobom trzecim, oczywiście za wyjątkiem przewidzianych w prawie przypadków.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments