Ile kosztują usługi księgowe dla małej firmy?

Wiele osób zadaje nam pytania o to ile kosztują usługi księgowe dla małej firmy. Nie ma jednak na nie jednej konkretnej odpowiedzi, która wyjaśniłaby daną kwestię. Usługi świadczone przez etatowo pracującego księgowego wiążą się nie tylko z jego wynagrodzeniem, ale także kosztami związanymi z jego składkami ubezpieczeniowymi oraz wyposażeniem jego miejsca pracy. Zapewniają jednak ciągłą opiekę księgową oraz możliwość bezustannego wglądu do firmowych rozliczeń oraz natychmiastowej interwencji w razie kontroli.

Usługi biur rachunkowych są znacznie tańsze, a ich wysokość zależy przede wszystkim od formy opodatkowania, rodzaju prowadzonej księgowości, ilości zdarzeń gospodarczych, a także liczby zatrudnionych pracowników. Z tego względu cennik biura rachunkowego jest indywidualny i należy go ustalić przed podpisaniem umowy.

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi księgowe w atrakcyjnej cenie. Nasze biuro posiada polisę ubezpieczeniową, w ramach której przedsiębiorca może ubiegać się o odszkodowanie w przypadku, gdy nasze działania okazałyby się niewłaściwe. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy opowiedzą o szczegółach naszej oferty, a także odpowiedzą na wszelkie pytania.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments