Doradztwo ZUS

Dla wielu przedsiębiorców obowiązki wynikające z prowadzenia firmy są skomplikowane oraz trudne do wypełnienia we właściwym terminie. Coraz więcej właścicieli firm szuka rozwiązań, które umożliwią im zmniejszenie kosztów prowadzonej działalności. Konkurencja na rynku jest z każdym dniem większa, więc nic dziwnego, że chcą oni pozyskać dodatkowe środki finansowe na rozwój przedsiębiorstwa.

Nasze biuro oferuje Państwu doradztwo ZUS, które umożliwi optymalizację kosztów wynikających z konieczności opłacania składek w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Co proponujemy? Pomoc w założeniu spółki z o.o., która pozwala na to, aby przy dwóch wspólnikach obowiązek płacenia składek ZUS został zlikwidowany.

Jakie działania podjąć, aby nie płacić składek ZUS? Na czym polega odpowiednia rejestracja spółki przynosząca ogrom korzyści? Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Specjaliści doradzą Państwu co zrobić, aby bezpiecznie zmniejszyć koszty prowadzonej działalności. Dodatkowo oferujemy pomoc w prowadzeniu księgowości firmy.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments